Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Még nincs teljesítve, hogy...

Még nincs teljesítve, hogy tudom visszavonni akkor az OTP-s utalásom?

Figyelt kérdés

Lehetséges ezt megtenni a bankban? (netbankomban nem találok rá módot)


Köszi


2019. jún. 15. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem banki munkaidőben utaltál akkor lehet, a következő banki munkanap kezdetéig.

Legalábbis technikailag. Hogy konkrétan az OTP Bank biztosítja-e a lehetőséget azt tőlük kell megkérdezni.

Úgyis csak telebankon van rá lehetőség.

Személyesen nem, mert mire bármely fiók kinyit, az átutalás megtörténik.

2019. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pénz nincs már a kártyán, tehát nem lesz mit elutalni. A bajom az, hogy ha a fizu jön, abból leveheti szerinted?

Az pár hét még,de nem tudom ez hogy működik, nem csináltam telón sosem, eddig.

2019. jún. 15. 11:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Marmint a számlán nincs most pénz, nem a kártyán :)))
2019. jún. 15. 11:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta pénz, akkor hogy fogadta be a bank az átutalási megbízást?
2019. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már nincs.... Levettem.
2019. jún. 15. 11:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés, hogy így mi lesz, a fizum később ez miatt a megbízás miatt piszkâlhatják e?
2019. jún. 15. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nincsen keret a számlán a megízás teljesítésére, akkor automatikusan törlik a megbízást. tehát mire a fizetésed beérkezik, már rég nem létezik ez, kivéve, ha újból elindítod
2019. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ehhez buta vagyok, szerintem ezeket én nen erőltetem .

Én is ebben bíztam egyébként . Szép napot! :)

2019. jún. 15. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:

nem törlődik automatikusan, hanem sorba áll a tétel, és amikor jön a fizud, akkor automatikusan elutalódik a sorban álló tétel, sorkezelési díj mellett

ha azt akarod, hogy ne menjen el, akkor ki kell töröltetni a sorban álló tételeket, aminek általában szintén díja van

elvileg 35 napig áll sorban az utalás, majd automatikusan törlődik, szintén díj terhelésével

2019. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam, hogy az alkalmazásban vissza kellett vonni és rányomni a rendbenre, aztán megvárzam, hogy visszaigazoljon , köszönöm kedves utolsó, mindenkinek ment a zöld pacsi.
2019. jún. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!