Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor fizethetek az eszközkeze...

Mikor fizethetek az eszközkezelőnek?

Figyelt kérdés

Tavasszal az eszközkezelő felajánlotta hogy kedvezményesen megvehetem a házat. Május vége volt a határidő ma nyilatkozatra. Én vissza is küldtem időben, hogy kifizetem az egészet.Junius elején felhivtam hogy megvan a pénz, mikor tudok fizetni. Azt a választ kaptam hogy majd jelentkezik egy ügyvéd és az intézi majd. Azóta sem jelentkezett senki.

Járt már igy valaki vagy tudja valki hogy mennyi itt az átfutási idő mert itt ülök a pénzen, fizetem az albérletet továbbra is az eszközkezelőnek és siri csend minden felől.


2019. jún. 17. 10:19
 1/1 Gipsz Jakab24 válasza:
ugy látszik nem csak én vagyok igy ezzel. Én is ülök a lóvén. Legalább egy válasz levelet vagy smst küldhetnének hogy "nyugodj meg haver, dolgozunk az ügyön, minden oké." De... semmi. Nagy hallgatás.
2019. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!