Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Netbank miért nem fogadja...

OTP Netbank miért nem fogadja el a jelszavam?

Figyelt kérdés

Mikor megváltoztattam 10 karakteres jelszót adtam meg.

Ezzel használom a netbankot fél éve.

Erre ma már nem enged beírni csak 8 karaktert jelszónak.

Se telefonon át, se Mozzila, se Chrome, sehol...

Hívtam telefonon, az ügyintéző csak hebegett habogott, nem tudott érdemben segíteni, azt mondta menjek be inkább a bankba..

Fél 5ig dolgozok, utána bemegyek..Kénytelen leszek.

Mással is volt ilyen? Agyam eldobom amúgy.


2019. jún. 17. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ok, kaptam új jelszót.. 7 számjegyűt.
2019. jún. 17. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam mindig is 7 számjegyű volt.
2019. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem ez az első kérdés, amiben a kérdező azt állítja, hogy az OTP-nél ő 10-15-20 karakteres jelszót adott meg és használt, miközben az OTP-nél maximum 8 karakteres lehet a jelszó. Még nem jöttem rá, hogy ez a probléma miért vetődik fel rendszeresen, mi megy félre a kérdezőknél, de egy biztos: mióta létezik az OTP netbank szolgáltatása, azóta 6-8 karakteres jelszó adható meg, sem rövidebb, sem hosszabb.
2019. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én is olvastam ma pár ilyet..

Valami hiba csúszik.

2019. jún. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!