Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Atm-nél tudok pénzt tenni a...

KIakadtam00 kérdése:

Atm-nél tudok pénzt tenni a számlámra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok most lett otp juniorom pénzt szeretnék berakni a számlámra és ha igen mit kér a gép 4-6 karakter pinet? (régen használtam a jelszót, szerződést át kell néznem)

2019. júl. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Készpénzbefizetésre is alkalmas ATM-nél igen. De ilyen nagyobb városonként 1-2 ha van, még (vagy inkább már) Budapesten is ritka és elég gyakori a hibás működése is, ha gyűrött a papírpénz. Szóval ha nem muszáj, inkább ne.
2019. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én használom sokat, tökéletesen működik. Egyszer egy tépedt bankót dobott vissza.
2019. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag simán.

Gyakorlatban soha nem sikerül nekem, mert valami papírt kér, amit már kb. tízszer aláírtam nekik, olyankor egy héig működik, utána újra nem engedi :D

2019. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyáá.. Lehetetlen. Ki van írva 1 méteres betűkkel, hogy halóó!! igen te ott! ezen a csoda atm-en lehet mánit befizetni..


!Csakhogy! Nincs olyan gomb az ATM-en, hogy pénz befizetés. OTP-s ügyintéző is lesett, mint Jenő a moziban, mikor mutattam neki, mi a szitu.


MKB hasít, mint bálna /****a/ az iszapban. #mkbpower

:)

2019. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen, de csak abban, amire ez ki van írva (OTP-nél ki- és befizető ATM, jobb oldalon a harmadik gomb a befizetés) . Amúgy ma már szinte minden banknál található ilyen.
2019. aug. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Olyan atm-ről beszélek, amire ki van írva, hogy befizető atm. De nincs ilyen opció a menürendszerben.
2019. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ketyefesze válasza:

Üdv!


Ugyanúgy kell befizetni, mintha pénzt akarnál kivenni. Vagyis kártya bedug,kártya pinkodját megad, befizetés kiválaszt, pénzt behelyez. Ha tutira akarsz menni, akkor nem pénzcsipesszel együtt, nem Penny fangame matricával együtt teszed be a pénzt és nem hengerbe gyűrve. Segítheted a gép dolgát azzal, hogy egyenesre simítgatod a pénzt.

A károgóknak üzenem, hogy amikor nem található a "Pénzbefizetés" opció, az több ok miatt lehetséges:


- Valami okoskodó polgár, aki itt is osztja az észt meg károg a "szar gép" miatt, nos egy ilyen polgár összefogta a pénzzel együtt a Penny fangame matricáját és úgy fizetett be pénzt. Ettól elakadt és a következő ember már nem tud befizetni addig, amíg ki nem szedik a matricát, amit nem is könnyű megtalálni lévén, hogy milyen bonyolult a gép és egy rakás szenzor van benne.


- Okos polgár gyűrött pénzt tett be, mert azt hitte, hogy valaki ül bent a gépben, aki kiegyengeti helyette, a gép pedig elakadt.


- Okos polgár betette pénzzel együtt a bevásárló listáját, lánya fotóját, bankkártyája pinkódját egy cetlin, fémpénzt, meg hasonlókat... A gép meg elakadt...


Szóval nem szar a gép, csak sok a figyelmetlen ember, aki nem törődik mással. De öngólt rúg, mert ha kiakasztja a gépet, csak akkor kerül jóváírásra az a pénz amit addig betömött, ha lerovancsolták a gépet...


Tudom, a kérdező azóta már tud befizetni, de hátha segítettem másnak...

2020. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!