Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ERSTE bankautomatából lehetség...

ERSTE bankautomatából lehetséges lesz valamikor újra 20. 000 forintos címletben készpénzt felvenni?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban választhattam azt, hogy 20.000 forintos bankjegyeket kérek, mikor vettem fel a fizum egy részét.

Ma 3 ATM-nél jártam, és mindegyiknél 10.000 forint volt a legnagyobb címlet.


Kivették véglegesen ezt a funkciót, vagy csak átmeneti zavar?

Ha személyesen megyek be a bankba készpénzt felvenni, akkor választhatok címletet?


Köszönöm.


2019. júl. 3. 11:32
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hó eleje van, sok helyen már megvolt a fizetés, gondolom a 20. században maradottak rohannak a fali szentélyekhez a kápéért és kifogyott.
2019. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újpest központban a metró végállomásnál az erste bankos automata 1000-es; 5000-es és 20000-es címleteket ad ki.
2019. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj kevésbé forgalmas automatákhoz. Én még mindig tudtam 20ast kivenni ha akartam, bár manapság inkább már csak befizetésre használom az atmet. Ha bemész a fiókba, akkor is tudsz címletet választani, csak időben szólj.
2019. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Nem csak a 20. században ragadtak használnak készpénzt...


#többiek

Köszönöm, akkor megpróbálom máshol is. Még nem tudom hogy, máshova elmenni már bő 1 órás művelet lesz, de megpróbálom valamikor. :))

2019. júl. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!