Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP szép kártya jóváírás?

OTP szép kártya jóváírás?

Figyelt kérdés

A munkaviszonyom megszűnt április elsején. Viszont azóta is jön a volt munkáltatótól az OTP Szép kártyámra juttatás, amit nem értek. Nekem kellett volna intézkedni ez ügyben? Természetesnek vettem, hogy a munkáltató amikor bontotta a szerződést, akkor a béren kívüli juttatást is megvonta(SZÉP kártya),de ez nem történt meg.

Mi a teendőm? Elképzelhető, hogy vissza kell nekik fizessem majd? Ez az én hibám vagy az övéké?

Előre is köszönöm a választ!



2019. júl. 6. 19:55
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Nem elképzelhető hanem biztos hogy vissza kell fizetned. Jobb ha utánamész a dolognak.
2019. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sétálj be a volt munkáltatód pénzügyére és mondd el nekik, mi a helyzet. Mielőbb. A rossz hír az, hogy hiába az ő hibájuk, kpban fogják visszakérni.
2019. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!