Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem engedi le venni pénzt miért?

Nem engedi le venni pénzt miért?

Figyelt kérdés
Be dugom ATMbe kártyám és ki írja hogy no smart, de viszont fizettem boltba vele és engedte. Lehet azért mert új kártyám benn van és még nem vettem át? Mert tudtam fizetni boltba de viszont nem engedi le venni pénzt.

2019. júl. 10. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Arra tudok gondolni, hogy régimódi mágneskártyád van, nem chipes (no smart - nem smartcard, a chipkártyákat hívják így). Lehet az adott ATM nem tudja leolvasni, de a bolti terminál még régi, így az igen.
2019. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
És annak mi az akadálya, hogy megtanuld a helyesírást és a fogalmazást?
2019. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiállították az új kártyádat, akkor vedd át. Azt nyilván tudod majd használni mindenre. Amikor átveszed, akkor próbáld ki. Ha valami nem okés, akkor rögtön jelezd a bankfiókban és segítenek.
2019. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két aktív kártyád van jelenleg? Mielőbb vedd át az újat, aktiváld, a régit meg vágd ketté. Nem hiába adtak újat.
2019. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

le venni = levenni

be dugom = bedugom

ki írja = kiírja

2019. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítséget


Utóirat: nem nyelvtan órákat kértem, dolgozom ezért gyorsan írtam/fogalmaztam. Akinek böki a szemét kérem tekerjen tovább nem vagyok kíváncsi az ilyenre.

2019. júl. 10. 11:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak ennyi időm lenne hogy fel járok erre az oldalra mindenkinek le sasolom hogy mit meg hogy ír aztán belé tudjak kötni.
2019. júl. 10. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen limit van beállítva? Nem lehet, hogy több pénzt szerettél volna levenni?

Szerintem a két kártya nem gond, mivel az újat még nem vetted és nem aktiváltad, így még a régi érvényes, meg hát vásároltál is vele.

Online tudsz banki ügyeket intézni? Ott meg tudod nézni, hogy milyen limit van beállítva. De a bankfiókodat is fel tudod hívni és megnézik neked.

2019. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
150 000 de még összeget se tudtam be ütni hogy mennyit akarok levenni, mert egyből vissza adta kártyát
2019. júl. 10. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a bankfiókod tud segíteni.
2019. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!