Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi esély van magyar kezdő...

Mennyi esély van magyar kezdő jogászként az Európai Uniónál elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jogi tanácsos és jogász-nyelvész pozíció érdekelne. Esetleg aki tapasztalt e téren szívesen fogadnám a válaszát és tanácsát ugyanis most kezdem az egyetemet. 19/f

2019. aug. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi. Magasak az elvárások, sokan jelentkeznek.
2019. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd harmad-, negyedéven megbeszéled az EU jog tanároddal.
2019. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Az Európai Uniónál?? Van olyan "munkahely", hogy Európai Unió? Biztos én vagyok tudatlan, de csak Európai Parlamentet, Európai Tanácsot, Európai Bizottságot, EKB-t, stb ismerem, de Európai Unió nevű intézményről még nem hallottam.

Ha az Európai Unióban szeretnél dolgozni, akkor meg Magyarországon is dolgozhatsz bárhol :)

2019. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Jó válaszokat kaptál és még a 3-as is hasznos neked, mert jogászként a megfelelő kifejezéseket kell majd használnod, bár kiigazítás, de az is hasznos a te esetedben.


Nyilván sokan jelentkeznek és maxin kell végezned, ha oda akarsz menni.

2019. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha minisztériumba mész dolgozni nagyobb eséllyel jutsz ki ezekhez az intézményekhez. Sokan jelentkeznek, kell kapcsolat is hozzá, amit a minisztériumban szerzel meg hozzá.
2019. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!