Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » KGFB - Melyik biztosító?

KGFB - Melyik biztosító?

Figyelt kérdés

Első autómat fogom megvenni novemberben. 21 éves vagyok, tehát A00-ból indulok.


Ti melyik biztosítónál vagytok?

Elégedettek vagytok vele?

Melyik biztosítót kerüljem messzire?

(A Posta és a KÖBE nem játszik)



2019. okt. 30. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki netrisken, melyik a legolcsóbb. Nem érdemes túlgondolni.


Én amúgy az Aegonnál vagyok, szintén a00, de mivel nem volt káreseményem (koppkoppkopp), így nem tudom, valójában milyenek, amikor intézni is kell a dolgokat, tőlem hála az égnek csak a pénzt szedik be. Azt jól csinálják.

2019. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Waberers se, válaszd alkuszon a legolcsóbbat, ami rendes biztosítótársaság... Allianz, Aegon, Uniqa...
2019. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A legjobb két ajánlatot a K&H és az Aegon adta. Melyiket válasszam?


Egyik ismerősöm a Generali-t ajánlotta. A Generali a K&H-s ajánlat többszörösét dobta. Ennyire szuper biztosító? Mivel tud többet?

2019. okt. 30. 20:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel.


És amúgy a kgfb-t nem is magadnak fizeted, hanem tkp annak, akinek majd kárt okozol.


Mindegy, hogy KH vagy Aegon.

2019. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Generali jó, de GFBnél a fentin kívül mindegy, legyen olcsó és kész, meg rendes cég. Nem neked fizet úgyse...
2019. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor a K&H-t választom, úgyis K&H-s az egyik bankszámlám is.
2019. okt. 30. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Allianznál vagyok az utóbbi 3 évben.
2019. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kgfb-nel teljesen mindegy, amelyik a legolcsóbb azt...
2019. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem tud többet, kgfb az egy kötelező minimum.


Azért ad akkora díjat, hogy ne akarj oda kötni hozzájuk, mert nem akar bajlódni a fiatal 0 tapasztalatos kezdőkkel, vagy az autó típusa a baja nekik pl. az alkatrész árak miatt, amivel az ilyen adottságú vezető aránytalanul gyakran kerül káreseménybe ( pl. 1.1.-es Peugeot 206-os esetén volt, hogy 4 elemet érintő karosszéria munka és festés horpadásokra,hátsó ajtó cserére 300.000 Ft-al gazdasági totálkár lett )


A biztosító érdeke, hogy káresemény nélkül fizesd a díjat és az a jó, ha több a befizetés ezekből mint a káreseményre kifizetendő díj. eszerint és a rendelkezésre álló kockázatbecslések és statisztikák és értékek alapján végez díjkalkulációt.


Biztosítás autóra nekem Allianzos, de lakás hasonló pl. ahogy írod, bank s biztosító, számlám ott van, biztosítás ott van, bankon belül mégis díja van az utalásnak :-). Így még ez sem annyira szempont.


Netrisk legolcsóbbját kösd meg, max ha pl. nem postai csekkbefizetők sorában akarsz kárbejelentést tenni akkor kihagyhatod a postát, vagy nem egyesülettel szerződsz, ha nem akarsz tagsági díjat is fizetni, pláne ha túlmenne a kárkifizetés a bevételhez képest, akkor meg pótbefizetéseket eszközölni, a Köbét pl.

2019. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Norbi, a kgfbnek semmi köze hozzá, hogy a te autódat mennyibe kerül egy baleset után megcsináltatni. Azt úgyis saját zsebből fizeted.
2019. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!