Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Meddig vagyok biztosított a...

Meddig vagyok biztosított a munka viszony megszűnése után? 2019.11. 07-2019.12.13 között dolgoztam ma kéne menjek vizsgálatra Érvényes még a tb-m?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosított nem vagy a munkaviszony megszűnes után egy perccel sem. Eü szolgáltatásra jogosult az lehetsz annyi napot amennyit dolgoztál, de max 45 napig.

36-37 napig voltál biztosított, akkor ennyi időre leszel eü szolgáltatásra még jogosult.

2020. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem munkanapokat számolnak ha nem naptári napokat(hétvégét is) a munkaviszony beszámításába?
2020. jan. 7. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Naptári napokat, amíg dolgozol, nem jelentenek ki pénteken és újra be hétfőn.
2020. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy jobb ha tudod, "piros" lámpával is ellátnak, akármennyi tartozásod is van egészségügyi szolgáltatási járulékból és nem kell kifizetni az ellátás költségeit. (Viszont ha nem mész orvoshoz, akkor is köteles vagy fizetni és utólag az elmaradt járulékot behajthatják.) Majd júliustól fog ez változni, amikor 3 havi tartozás után az ellátást is (részben) megvonják.
2020. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!