Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A posta lakásbiztosítása jó?

A posta lakásbiztosítása jó?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Arban lehet, de par ezer forinton nem nyammognek, mennek rendes nagy biztositohoz ahol rendes kiepitett ugyvitel es biztos hatter van.
2020. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
41%

Isten ments ne!!

Szolgáltatás ügyileg a leges legrosszabb, ha arra hajtassz hogy olcsó legyen akkor rakok neked bele inkább dolgozói kedvezményt, az Allianznál dolgozom.

2020. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Pár éve rábeszéltek hogy kössek a postán lakásbiztosítást,ma már tudom hogy inkább többet kell fizetni,de komoly biztosítóval lehet csak szóba állni.Megtörtént a káresemény,családi ház melléképületében keletkezett tűz,mind az ingatlan mind az ingóságok elégtek,szerencsére a vele egybeépített lakóépületre nem terjedt át a tűz.Posta biztosító kapcsolatfelvétel, majd pár nap múlva a határozat...nem kértem a megkötéskor hogy a melléképület is biztosítva legyen,ugyanis a kötvényemről hiányzott egy x a kérdésnél...Később az ügyintéző aki a kötvényt töltötte,elismerte hogy mindig beszokta x-ni nálam sajnos elfelejtette.szóval jó érv volt a postának a hiányzó x,és kemény 22500 forintot utalva,jelezve hogy csak a lakóépületben megégő tűzfali kárban kíván fizetni.Írtam nekik egy fellebbezést,amit végül elfogadtak,és nagylelkűen még utaltak 170 ezret.a károk helyrehozatalakor,az újra építésnél,kb ennyibe került a fagerenda a lapos tetőhöz...Örök érvényű igazság,és ez szerintem minden biztosítóra érvényes,tisztelet a kivételnek,amíg csak fizeted a csekket,jó ügyfél vagy,viszont ha megtörténik a káresemény,akkor egyszerre keresik a kifogásokat a szakértőik,hogy ne keljen fizetni,vagy ha igen,akkor a lehető leg minimálisabb kifizetést keljen teljesiteniük...
2020. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

",elismerte hogy mindig beszokta x-ni nálam sajnos elfelejtette."


nem védeni akarom a postást, de gondolom te is ott voltál az üzletkötésnél. miert nem jelezted neki hogy nincs beikszelve?

2020. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért mert naívan azt hittem hogy ha megkérdezik azt hogy tartozik -e az ingatlanhoz melléképület,akkor az nyilvánvaló hogy behuzza az x-et...Igen,hibáztam én is,hogy nem olvadtam el körültekintően a kötvényt,azóta már sokkal figyelmesebb vagyok biztosítás kötésnél...
2020. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Az Aegonnál dolgozom, ha váltani szeretnél szívesen készítek neked egy árajánlatot. Ha még érdekes Neked, írj nyugodtan üzenetet :)
2020. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!