Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miben kotnetek le ezt a penzt?

Miben kotnetek le ezt a penzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Orokoltem 3 millio forintot, jelenleg “nincs ra szuksegem” de szeretnem ha veletlenul megis lenne hasznalhassam.

Teljesen tudattalanul, az jutott elsokent az eszembe hogy aranyba fektetnem be, azzal a cellal hogy a penz folyamatosan ertektelenedik - sajnos.


Szerintetek erdemes?

Koszonom


2021. ápr. 4. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin
2021. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod 15-30 éves távlatba pihentetni a pénzed, akkor nem ajánlom az aranyat, mert még bukhatsz is rajta.
2021. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha az égvilágon semmiféle tapasztalatod nincs akkor nem értem miért aranyba szeretnél fektetni? Miért nem gyémántba, olajba vagy narancslébe?


Ha semmi ötleted és semmi képzettséged nincs akkor:

1. ha 3-5 évig nem fog kelleni a pénz akkor 3 ill 5 éves prémium magyar állampapír

2. ha nem tudod mikor fog kelleni akkor magyar állampapír+ (MÁP+)


mindkettő az államkincstárban kapható (webkincstar.allamkincstar.gov.hu) és kb 3 kattintással megvehető. Webkincstár fiókot nyithatsz ügyfélkapun keresztül.


Ha izgalmakra vágysz akkor beteheted (egy részét!) valamelyik kriptodevizába, pl BTC, vagy ETH, de ezek rizikósak. Nyerni is nagyot lehet velük meg bukni is.

2021. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azert aranyba mert ez az ami “alapbol” eszebe jut az embereknek tobb szaz eve is ez volt az alap es meg most is ez reszben😃

De koszonom a valaszokat, ez az hogy nem tudom mi az amit ha szuksegem lesz ra fogom tudni hasznalni, es nem lekotott x evre.

Utana olvasok az allampapirnak ☺️

2021. ápr. 4. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Jelenlegi inflációval számolva a PMÁP rosszabbul kamatozik mint a MÁP+
2021. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bolcs_Elek ***** válasza:

Vásárolj részvényeket. Fele OTP, fele Richter. Biztos befektetés.


Egyvalamit soha ne tegyél: semmilyen mézes mázas ígéret nem vegyen rá hogy odaadd valami okostóbiásnak, hogy majd ő tudja a tutit.


Óvakodj ezektől a rablóktól is: Groupama, Niederlanden és egyéb társaik.

2021. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vásárolj részvényeket. Fele OTP, fele Richter. Biztos befektetés."


Ez nem egy mézes mázas ígéret valami okostóbiástól aki azt állítja hogy ő tudja a tutit?

2021. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bolcs_Elek ***** válasza:

Kedves 7-es elmagyarázom:


A mézes mázas okostóbiás azt mondja: add NEKEM a pénzed és én úgy befektetem neked hogy csak na.....


Én azt írtam, hogy vegyél MAGADNAK részvénypakettet.


Érted az árnyalatnyi különbséget?

2021. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen értem, de valahogy tényleg csak egy árnyalattal érzem kevésbé rosszabbnak, hogy valaki anonim internetes fórumokon való bemondásra itt a piros hol a pirosozzon a tőzsdén.
2021. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bolcs_Elek ***** válasza:

Miert rosszabb itt feltenni a kerdest?


Itt senkinek sem erdeke hogy onzo tanacsot adjon.


Ha bemegy a bankba v penzugyi szolgaltatohoz, tuti rasoznak valami szart.


En tavaly is mindtam minden ismerosomnek ( marciusban) hogy azonnal minden penzert otp reszvenyt kell venni. Akkor volt 7500 most 13000 . Ennyi.....

2021. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!