Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lehet hivatalosan lakásbiztosí...

Lehet hivatalosan lakásbiztosítást kötni telefonon úgy hogy alá sem ír semmit a biztosított?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömet telefonon hívta fel egy ügynök és ajánlott neki akciós áron lakásbiztosítást. Megadta a biztosításhoz szükséges adatokat és kapott ajánlatot ami valóban jobb volt mint a régi biztosítása, de a régi biztosítása még ez év végéig nem szüntethető meg amit jelzett is mégis az év elején jött hozzá a csekk, hogy fizesse be. Szerintem ez nem is legális hiszen nem írt alá semmit. Milyen következménye lehet, ha nem adja fel a csekket?

#lakásbiztosítás #aláírás nélkül
2021. jún. 9. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én rögzítet beszélgetésen szóban kötöttem meg a lakásbiztosítást. Eddig nem volt semmi bajunk egymással.
2021. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ahogy írtuk, az rögzített vonal és tiszta. Ha egy ügynök a saját mobiljáról beszélve küldi be csak úgy, az nem.
2021. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha alá van írva a marketingnyilatkozat,az adatok kezeléséről szóló hozzájárulás,akkor van lehetőség telefonon,vagy emailes jóváhagyással szerződést kötni.Ellenkező esetben nem.
2021. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!