Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik biztosítónál tudnék a...

Melyik biztosítónál tudnék a legolcsóbban lakás biztosítást kötni? Banktól veszek fel lakás hitelt, egy kikötése van, hogy 40M Ft-nyi vagyonbiztosítást kell kötnöm. Ez kötelező. Melyik biztosító adja mostanában a legkedvezőbb ajánlatot?

Figyelt kérdés

Kérlek ne azt írd, hogy "Írj rám stb..", ha válaszolsz akkor oszd meg mindenkivel a tapasztalatodat.

40 m2 lakás, 2015-ben épült.



2021. okt. 4. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha társasház, akko mar alapból van biztosítása, kérdezd meg a közös képviselőt. Meg fogja adni a kötvényszamot is. Kérdezd meg mennyire van viztisítva a lakás, ha eléri a 40 millát akkor jó, ha meg nem, menj be ugyanahhoz a biztosítóhoz, és köss kiegészítő biztosítast 40 milláig. Az ilyesmi nem kerül nagyon sokba
2021. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*bocs az elütésekért
2021. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem kötelezően kell a lakás értékének megfelelően vagyonbiztosítást kötnöm rá. Ezért kérdem, hogy hol érdemes.
2021. okt. 4. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen erről beszéltem.
2021. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Társas háznál sok esetben sincs teljes ertekűen biztosítva a lakás. A társasház biztosítás nem az egyes lakásokat biztosítja.


Egyébként tarsas házról van szó?


Én az Unionnál dolgozok. Ha rán ír, akkor kalkulálok egy díjat szívesen (kedvezménnyel).

2021. okt. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök jól leírtam az 1es valaszban,de már jön az ügynök. én is végigcsináltam, mindenki végigcsinálja, aki társasházban vesz hitelre lakást. Igen, nincs biztosítva általában teljes értékre a közös képviselő által. Ezért meg kell kérdezni a közös képviselőt, hogy van-e, és ha igen, mennyire, és melyik biztosítónál. Duplán nem szabad biztosítani a lakást. Célszerű ugyanahhoz a biztosítóhoz menni,mert egyszerűbb mindenkinek. és a maradék értékre kiegészítő biztosítást kötni, hogy elérje a 40 millát. Ugyanezt megcsináltam, évi kb 22 ezer forintot kell fizetnem. Nem ezen fogsz elszegényedni. A közös képviselő mindenben segíteni fog.
2021. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm ha ez járható út akkor megkérdem tőle.
2021. okt. 5. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
ott célszerű kötnöd, ahol már van valamilyen biztosításod, pl autó, vagy életbiztosítás, mert az után kaphatsz kedvezményt.
2021. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!