Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogyan tudom visszaigényelni?

Hogyan tudom visszaigényelni?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 évvel ezelőtt kötöttünk a Generalinál biztosítást. Havi 10 ezer forinttal kellett fizetnünk. Ez nem lakás vagy életbiztosítás volt hanem olyasmi hogy beküldtük havonta ezt az összeget és az ott szépen pihent. Sajnos betegség és kezelések miatt nem tudtuk fizetni mert minden pénz kellett, visszamondtuk. A Generalis hölgy azt mondta visszautalják a befizetett összeget ami kb 150ezer ft volt. Bementünk megcsináltunk minden papírt ahhoz, hogy visszakapjuk a pénzt. Azóta sem érkezett meg az összeg. Tudom sok idő eltelt azóta, de nem lehet mégis visszaigényelni valahogyan? Már azóta 3x voltunk bent ezügyben és azt mondták mindig hogy fogják küldeni, de semmi.
2022. márc. 9. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is talán tudni kéne milyen biztosítás.

A leírtakból valószínűsíthető hogy egy unit linked megtakarítási életbiztosításról lehet szó.

Másodsorban ezek a biztosítások fizetnek baleset és betegség esetén is, tehát nézzétek meg hogy ebben az esetben nem kaphatnátok-e többet a fent megnevezett összegnél.

2022. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!