Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mire vagy biztosítva? Milyen...

Mire vagy biztosítva? Milyen biztosításod van? Megérte megkötni, tervezed hosszabbítani?

Figyelt kérdés

2022. júl. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. nem érte meg.
2022. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-Semmire

-Semmilyen

-Megéri, hogy nem tudnak félelemben tartani és védelmi pénzt szedni a hiénák.

2022. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lopás ellen

betörés ellen

beázás ellen :D

mire lennék biztosítva? XD

2022. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kötelező gépjármű felelősség biztosításomra a biztosító 40 év alatt egyetlen fillért nem kellett, hogy kifizessen. Ha így nézem, nem éri meg, de, ha véletlenül mégis balesetet okoznék, akkor, mert helyettem megtéríti az okozott kárt, akkor megéri.

A lakásbiztosításom is csak a pénzt viszi. Egyszer fizettek 20 év alatt 20.000 Ft-t egy beázásra, de azon túl semmit. Igazából csak azért nem szüntettem még meg, mert egy komoly vihar, ami nem ritka a napjainkban, komoly károkat tudna okozni a házunkban, aminek a helyreállítására nem tudnánk honnan előszedni a pénzt.

2022. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aki egy lakásbiztosítást sosem vett még igénybe az vagy szr biztositonal kotott, vagy hülye mert nem tudja mire fizet.

2 éve van lakásunk, biztosításunk. Csak ingósagra, évi 18ezer. Benne van az üveg kár is, és nekünk 2 év alatt eltört egy szekrény üveg (itt azert nert leesett az üveges ajtó és amikor letettem, véletlen megrúgtam és összetört) fizetett 11ezret, persze kijavítottam előtte, szamlával kellett igazolni

És most megint a konyhaszekrény tört össze, ezt is jelenteni fogom.

Áztattak a fürdőben 1x, arra az épüler biztosítása fizetett.

Annyi kiegészítő lehet egy lakásbiztosításban, hogy nem tudom elhonni hogy valakivel 100 év alatt sem történik semmi.

Már konkrétan a háziállatodat is beveted a lakásbiztosításodva, saját magadat is ha éri valami, családtag, Ct,Mr szolgáltatás, stb.

Ahol ezelőtt laktunk meg dugulásunk lett mikor beköltöztünk. Valami gebasz volt... 50ezer volt a duguláselharítás (este jött, messziről, ünnepen) és kifizette a biztosító az egészet.

Szóval akinek van biztosítása, nézze meg hogy mit tartalmas vagy mit lehet még bele tenni mert igen hasznos dolog.

2022. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!