Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Azt megtudni, hogy öngyilkossá...

Cami55 kérdése:

Azt megtudni, hogy öngyilkosság esetén fizet-e a bíztosításom? K&H számla kötött bíztósítás!

Figyelt kérdés

Vagy csak normál esetben!

Adósságom nincs, de van aki anyagilag függ tőlem, róla akarok gondoskodni.



2022. nov. 8. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos öngyilkosság esetén egyik biztosító sem fizet. Benne van mindig a szerződésben.
2022. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére egyetlen biztosító sem fizet öngyilkosság esetén.
2022. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére nem
2022. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha van akinek a léte tőled függ, akkor ne is gondolj az öngyilkosságra!

Egyébként hogy kapna e valamit, az kizárólag a szerződésedből derül ki. Nagy valószínűséggel nem adnak a biztosítók semmit öngyilkosság esetén.

De ha kapna is, max 1 vagy 2 milliót, az szerinted a mai világban mire elég?


Én elhiszem, hogy szar neked, tudnék én is mesélni a depresszió legsötétebb bugyrairól, de én sem tehettem meg, mert tőlem is függtek emberek.

Szóval cipelgesd csak a kereszted, vagy fordulj szakemberhez, mert felelősséggel tartozol azért a személyért, aki valószínűleg tönkremenne a halálod tényétől, utána a lelkiismeret furdalástól, a vérdíjadat költve! Mert költenie kellene, hiszen rá van utalva.

2022. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
2022. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne csináld, kérlek. Tudom, hogy közhelynek hangzik, de mindig, mindenből van kiút, csak most nem látod. Sokan voltak hozzád hasonló helyzetben, de segítséggel kikerültek belőle. Te is keress szakembert, aki segít.
2022. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy más megoldás nincs?
2022. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
7%
Miért kezd ilyenkor mindenki pitizve lebeszélni? Nem tök mindegy nektek?
2022. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szerencsére nem csak hozzád hasonló érzéketlenekből áll a világ, 8-as.
2022. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszomban nem volt semmi lebeszélés. Csupán megkérdezem, hogy minden opciót végigjárt-e, hogy azt gondolja nincs más megoldás.
2022. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!