Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ausztriai ingázóként mire van...

Ausztriai ingázóként mire van szükségem?

Figyelt kérdés

Van az S1 S 106 meg S tudja a jóisten nyomtatványok, viszont a munkáltatóm kérdezte hogy van-e nekem E card-om. Elvileg a rendőrségen kell lehet kérni olyat. Én már teljesen megvagyok lőve most pontosan mik, mi kell nekem. A kérdéseim a következők.


Ha van E cardom, elég csak az? Vagy kell mellé az S106 meg ezek külön ?


Csak Ausztriában tudom ezt a fényképes kártyát kérni, vagy Magyarországon kormányablakban is?



2023. febr. 21. 03:50
 1/2 anonim ***** válasza:
E-card sem kell. Egyébként vannak fél oldala német brossúrák amik baromi jól leírnak minden fontosat. Ha meg nem tudsz németül akkor ne menj ki...
2023. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is , nem S106, hanem E106. Ami arra szolgal higy bizonyitsd Magyarorszagon, hogy kulfoldon van munkad, es ezaltal ott fizeted a jarulekokat, adot stb. Ezt kint kered es kapod meg, es Magyarorszagra kell eljuttatnod. Az E-cardot pedig hogy a francba kerhetned a kormanyablakban?? Teljesen logikus hogy kint kell igenyelned, Magyarorszagon nincs olyan hogy e-card.
2023. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!