Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 1 hetem van, hogy kockázati...

1 hetem van, hogy kockázati élet vagy unit linked élet vagy unit linked nyugdíj biztosítást kössek, különben bukom a támogatást. Kezdő értékesítő vagyok. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Volt a hétre megbeszélésem, de egyet lemondtak, egy nem jelent meg, a mai is kérdéses, hogy jön e, meg holnap is lesz még, de nagyon félek, hogy kicsúszok a határidőből. A többieknek nincs ilyen problémája, elég rámenősek, bennem ez sajnos nincs meg és amúgy nem is akarom.
2023. máj. 18. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

“amúgy nem is akarom”


Akkor fizesd vissza a “támogatást” és keress neked való foglalkozást.

2023. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni.Ahhoz hogy a támogatást elbukd kb 6 hónapig kellett semmit nem csinálnod.Milyen varázsigét szeretnél hozzá?Sajnos azzal is csak akkor megy,ha elkezdesz telefonálni és tárgyalni.
2023. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokat telefonálok, és voltak is időpontjaim, de vagy lemondták vagy nem jelentek meg, azóta sem tudom őket elérni. Itt úgy van a bértámogatás, hogy havonta X állományt kell szerezni, hogy a havi támogatást megkapjam. Ez az első hónapom, és hiába dolgoztam sokat, még semmi eredményem.
2023. máj. 18. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Besétáltál egy csapdába. Balekokat keresnek a biztosítók ezrével, hiszen nekik nincs kockázatuk, csak a balekjelölteknek. 1000-ből 10 beválik , van hozzá képessége, affinitása, a többi megy a süllyesztőbe, és kezd állást keresni nulláról.

Ha nem tudsz idegen embereket motiválni, lyukat beszélni a hasába, bizalmat kelteni magad iránt az első pár percben, akkor döglött lóra ültél

2023. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!