Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Panel kártérítes, hogyan?...

Panel kártérítes, hogyan? Teljes felújítás , mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Panellakásban leáztatták az egész lakásunkat, mosógép kiömlés miatt (nem jöl rögzítették), 62nm2 ,minden helyiség beázott nem tartózkodtunk itthon. Mindegyik plafon puklis. 2 háló 1 konyha fürdő wc is. A tulaj sem vette észre mert boltba ment, mire hazaért állítólag már állt a víz, azonnal feltakarította majd várt minket , hogy szóljon rendes volt.. bejelentettem a biztosítónál. Van egyéb dolgom?

Milyen kártérítésre számithatok?


2023. aug. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A karodat térítik meg
2023. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiajánlanak egy kalkulált összeget, ha azt elfogadott akkor gyorsan megkapod és ennyi. Ha nem fogadod el, akkor a javításról kell a számlákat gyűjteni és utólag térítik ha elfogadják.
2023. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy ekkora lakásnál számíthatok ugye nagyobb összegre ? Nem 50-60ezer..
2023. aug. 13. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Még egyszer leírom a károdat térítik meg. Ha a parkettát cserélni kell kifizetik. Ha a jobb oldali falat festeni kell kifizetik. Ha a bal oldali fal túlélte azt nem fizetik mert ott nincs kar.


Ha leég az egész lakás azt is kifizetik.

2023. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szuper, hogy leírtad mégegyszer nem vagyok fogyatékos.

1nm2 falra mennyi az átlag amennyit felajánlanak

2023. aug. 14. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 m2 falra kalkuláltak 45 ezret, szerintem a tied többszázezer lesz.
2023. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A négyes nem mondott teljesen valós infót.Amennyiben a szobában legalább egy fa sérült,úgy a teljes szoba falazat munkadíját,anyagköltségét fizetik,amennyiben a parketta legalább 1nm sérült akkor a teljes szoba parkettázás munkadíját anyagköltségét fizetik.Neked akkora károd volt,tudom,mert én pontosan így jártam,hogy a teljes szoba,plafon munkadíj,anyagköltséget figyelembe veszik.Erre én kértem árajánlatot,ami hatalmas összeg volt verte a milliót,ebből 27% áfát levonnak.Ha mindent számlával igazolsz akkor pedig a számla összegét fizetik ki.Sajnálom,tudom mit élsz át.Remélem azóta sikerült a kárrendezés
2023. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!