Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kinek mire fizetett már a...

Kinek mire fizetett már a lakásbiztositása és mennyit?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb beázásra pár 10k-t pár éve. Akkora volt, hogy nem is kellett kifesteni végül, a gyökérokot pedig 2 perc alatt megszüntettem
2023. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tárolóm (5 négyzetméter) fala beázott és penészes lett. A csőtörés megszűnt. Szavóval lefújtam többször is a falat és megvártam míg kiszáradt. Aztán lefestettem és most hófehér az egész tárolóm. 75 ezret fizetett a biztosító.
2023. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve egy nagy vihar után az egyik ablak alul beázott. Kaptam rá kb 35 ezret, ki se jöttek megnézni.

Egy kis szilikonnal meg festékkel megoldottam.

2023. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve vihar miatt teljes nagyszoba+ folyosó mennyezete beázott. Már nem emlékszem mennyit fizettek, de kb az újrafestés kijött belőle.
2023. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éve jég szétverte a tető egy részét. 900 ezret fizettek, 1,5 millió volt a teljes javítás költsége
2023. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PZA ***** válasza:
Ablaktörés (ki sem jöttek), villámcsapás után cd író (nem kérték be a régit). Csőtörést nem fizették ki.
2023. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eltört a kerámia lapos tűzhely, be kellett adni az új számláját, és a beépítést, kifizette az egészet.
2023. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!