Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Előzetes kárbejelentés után...

Előzetes kárbejelentés után kiderült kisebb változást kell jelenteni a biztosító felé?

Figyelt kérdés
Beszakadt a pala tetőnk, én mondtam a bejelentéskor hogy szerintem 3 lemezt kell cserélni. Azóta kint volt a szaki aki mondta hogy 4-et kell mert 4 sérült. A kárszakértő még nem volt kint és nem is keresett, majd fog jönni azt mondta a biztosító. Zargassam ezzel most a biztosítót hogy három helyet 4 pala tört el? Vagy felesleges majd úgyis jön a kárszakértő, illetve a szaki leírja a számlában majd miért kellett négyet cserélni. Ez az első káreseményem így kicsit izgulok, hogy ne kössenek bele semmibe.
2023. aug. 30. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A biztosító vagy előzetes megajánlást fizet (amit ha elfogadsz, akkor annyi az annyi), vagy tényleges számla alapján (ez esetben mindegy, hogy 4 elem lett cserélve, a számla összegét fogják fizetni)
2023. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!