Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hol találhatok olyan cégeket,...

Hol találhatok olyan cégeket, kft-ket, bt-ket akik biztosítókat keresnek egy nagyobb momentumú magánnyugdíjpénztári vagy akár életbiztosítási beléptetéshez (vagy akár átlépéshez)?

Figyelt kérdés
pénzügyi tanácsadó vagyok
2010. okt. 20. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Te valóban tanácsadó vagy, akkor kicsit le vagy maradva az információkkal. Mióta a kormány úgy döntött, hogy átirányítja a befizetéseket a TB-be, egyik pénztár sem fizet neked jutalékot.
2010. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyokos...nemmmondod :O

Ennyire hülyének nézel,itt életbiztosításokra is gondoltam nem csak magánnyugdíjra.

De gondoltam,hogy egy értlemes választ nem kapok erre (sem).

Akkora szar ez az oldal,hogy nem is igaz,csak iylen okoskodók,kioktatók járnak erre??

2010. okt. 21. 07:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz annyira naiv, hogy azt képzeled, ezen az oldalon, vagy bárhol máshol találsz olyat, aki tálcán ad neked ügyfeleket életbiztosításra!
2010. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!