Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen magánegészségbiztosítás...

Milyen magánegészségbiztosítási lehetőségek vannak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan eshetőségre gondolok, ha pl. hirtelen 2-3 vagy ne adj' Isten több kivizsgálás is szükséges, akkor max. 2 héten belül kaphassak időpontot vizsgálatra magánklinikán, amit a biztosító finanszíroz. Plusz, ha a vizsgálatok alapján indokolt kisebb/nagyobb orvosi beavatkozás, akkor azt is állja a biztosító.


Teljesen laikus vagyok. Akik otthonosan mozognak a magánegészségbiztosítás témájában, és vannak tapasztalataik a fent leírtak kapcsán, mit tudtok tanácsolni?

Hogyan érdemes a fentiek alapján biztosítót választani? Milyen biztosítás létezik ami passzol arra, amit leírtam? 31/N



nov. 29. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a medicovert ismerem.


Ott van olyan csomag, ami majdnem ezt fedezi, bár nálunk csak vezetőknek vannak benne pl. műtétek, alkalmazottaknak be kell érniük néhány vizsgálattal és laborral.


De a két hét ott “esélytelen”. Még két hétre valamit talán kapsz is, de először belgyógyászatra kell bejelentkezned, aztán onnan továbbutalnak szakorvoshoz. Ha viszont nem is mindegy, hogy melyik orvos (pl. nekem egyszer egy 80+-os bácsit osztottak be, aki a számítógépet sem tudta használni, nem hogy angol cikkeket olvasott volna arról, hogy mik a legújabb kutatások), akkor volt, hogy 1.5-2 hó is lehet, mert van, aki csak heti 1x rendel, aztán, ha pont szabin vagy, akkor így jártál.


De amúgy van pl. Duna kártya is a duna medicalba.

nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen biztosítások. Az alap nagy értékű diagnosztikai vizsgálatokra szóló termék szinte minden biztosítónál van. Van ahol még az otthonbiztosítás mellé is kérhető ilyen kiegészítés.


Több mindenre kiterjedő egészségbiztosítás már ritkább. Ezen biztosításoknál a két hét tartható. Ez az egyik lényege.


Ha rám ír privát üzenetben, akkor tudok tájékoztatást adni és személyre szabott díjat is tudok kalkulálni. Természetesen díjmentesen és minden kötelezettség nélkül.

nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néz meg a nagyobb magánklinikák ajánlatait, szinte mindnek van.
nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Allianz egészségbiztosítással sajnos csak negatív tapasztalatunk van. Időpontfoglalás csak a 3-ik nekifutással sikerült a Teladocon keresztül. Nem válaszolnak időben, szóval az volt az érzésünk, hogy úgy alakítják minél kevesebbszer tudjuk igénybe venni.
jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!