Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Késhetek 9 napot a lakás...

Késhetek 9 napot a lakás biztositás befizetésével? Hol kell esetleg ezt jelezzem?

Figyelt kérdés

02.01-ig kellene befizetnem a lakás biztositást, de sajnos nem fogom tudni, csak fizetés után(ami 9-10.én jön)

Érhet ez miatt engem bármi? Sajnos nem tudtam, hogy jönni fog egy ilyen számla is, ezért nem kalkuláltam bele a költségvetéseimbe.



jan. 25. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nem késhetsz
jan. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom valamennyi kamatot rá fognak számolni. Hívd fel őket és kérdezd meg.
jan. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha jelzed nekik előre, nem lesz semmi par nap csúszás miatt
jan. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van türelmi idő. Ez általában 30-60 nap szokott lenni. 10 nap késés belefér. Nem lesz következménye.

Csak nehogy abban a 10 napban legyen valami káresemény.

jan. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Melyik ügynökpióca vett rá egyáltalán, hogy ilyen állatságokra pénzt adj? Ennivaló nincs, de gondolom a lottó meg a biztosítások mennek minden hónapban.
jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jó szarul gondolod. 😁

22 vagyok, egyedül maradtam mert mind 2 szülőm meghalt, és ezt a biztosítást nem én kötöttem. És igen, annyit keresek jelenleg hogy ellássam magam+kitudjak fizetni mindent, de jönnek olyan dolgok amikről nem tudtam ezért nem számoltam vele. Ezért (is) tart itt ez az ország mert a hozzád hasonló agyhalott trógerek bele kötnek fűbe fába, de lóf... nem tudnak.

jan. 25. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
5-ös: téged se az agyad fog a halálba vinni...látszik nem volt még káreseményed. anyósomeknál a 80 éves szomszéd most égetett ki 2 emeletet, mert feldöntötte a gyertyát... de ja, felesleges, nyilván te zsebből kicsengetsz milliós tételeket:D
jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

"Ennivaló nincs"


hogyhogy nincs? hisz Orbán a megtestesült jóság, akinél minden van, most jött ki a statisztika milyen jól keresünk. abból neked nem telik kajára?

jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem.

Ha meghaltak a szüleid miért nem mondod le?

Sőt ha meghaltak a biztosítás a halál napjával megszűnt. (Akinek a nevén volt)

Be se fizesd, mert az a biztosítás nem érvényes!!!

Be kell jelenteni a biztosítónak a halál tényét halottival és a halál napjával törlik.

jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Szia,attól függ hogy 02.01-ig díjrendezett,vagy az a végső határidő.Ha 02.01-ig díjrendezett akkor 60 napos türelmi idő van,tehát nem kell megíjedni,ha addig van a határidő,kkor sajnos letörlik.
jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!