Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi idő alatt fizet az...

Mennyi idő alatt fizet az Allianz utasbiztosításra könyvelhető kár esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Leszakadt fülkristály miatt Spanyolországban orvoshoz kellett fordulnom, ugyanis leszakadt a fülkristályom. Aki hallott már erről, vagy tudja, hogy mi is ez, az tudja, hogy mennyire szörnyű. 190 eurót fizettem az orvosnál. Az orvosoki dokumentációt, a számlát, és a kötvényszámot tartalmazó papírt hétfőn adtam be az egyik irodában. Igénybejelentő papírt nem töltettek ki velem, gondolom arra nem volt szükség, fura mindenesetre. Mennyi idő, mire fizet a biztosító? Platina biztosítás volt.


febr. 23. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Allianz sose fog fizetni. A következő fog történni: bejelented a kárt, nem válaszolnak, rákérdezel, ,megírják mi kell, benyújtod amit kérnek, nem történik semmi, rákérdezel, írnak újabb dolgokat, benyújtod, nem történik semmi, rákérdezel, megint írnak újabb dolgokat megint benyújtod. Panaszt náluk kell tenni, nem történik semmi, rákérdezel, elutasítják. Majd elmégy fogyasztóvédelemhez és esetleg akkor fizetnek. Sose köss Allianz biztosítást, mert ha károd lesz, akkor nem fognak kifizetni.
febr. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allianzal nekem sincs jo tapasztalatom, kb semmit se hajladoak fizetni...
febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne rémisztgessetek bakker...ez tényleg így van? Az remek...hétfőn akkor megkezdem ezt a folyamatot, rákérdezek, hogy hogyan áll az ügy.
febr. 24. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nagyon helyesen teszed. NE hagyd őket, mert nem fognak semmit csinálni.
febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!