Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Felelőtlen vagyok, ha nincs...

Felelőtlen vagyok, ha nincs semmilyen biztosításom?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyet érdemes kötni 28 évesen, egyedülállóként?
márc. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Inkább felelős, hogy nem fizeted a hülyék adóját. Gondolod, hogy kapnál bármilyen kártérítést ha bármilyen kár érne? Kétlem. Az ügynököt és a biztosítót hízlalod csak ha engedsz a megfélemlítésnek, kár esetén mindkettő elérhetetlenné válik.
márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én kaptam mindig.

Csőtörés volt fizettek.

Viharkár volt a házon, fizettek, sokszorosát mint kb a helyreállítási költség.

Apósom meghalt, életbiztosítást kifizették mind egy szálig, pedig öngyilkos lett.


Kocsira eleve kötelező fizetni, házra is ha hiteles.


Egy élet-balesetbiztosítás meg nem árthat, munkanélküliség esetére is ha biztosítod magad se rossz.

márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thunderfairy ***** válasza:
30%
Az a baj a biztositokkal hogy sose fizetnek kár esetén. Ezért nincs nekünk se.
márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A befizetett biztosítási díj jelentős része a hatalmas irodaházak fenntartására, hatalmas fizetésekre, luxus céges autókra megy el, és ez mellett hatalmas profitra tesznek szert. Ingyenélő társaságok, valós kockázatokat kerülik, az "apró betűs" rész tele van az ügyfélre hátrányos kikötésekkel, amit legtöbben el se olvasnak, vagy olyan jogi szakzsargonnal van megfogalmazva, hogy egy átlag ember semmit nem ért meg belőle. Igazából kevés ember jön ki belőle jól, úgyhogy nem felelőtlen vagy, hanem bölcs.
márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Elég rákenról élet lehet biztosítás nélkül. Leég a házad, mész utcára? Ellopják a kocsidat, jársz busszal?
márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kocsim nincs, házam nincs. Viszont pont azért merült fel bennem is a kérdés, mert vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban, és mindkét oldalban látok igazságot.
márc. 12. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
LoL, akkor mid van? iphoneod, mi?
márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Én fizetem "hülyék adóját",ahogy tanult honfitársunk mondaná.

Amikor a múlt hónapban 800 ezret utalt a biztosító a számlámra,mert a szomszéd leázatott,nem éreztem magam hülyének.Amikor a közeli ismerősömnek tavaly 2 millót utaltak mert nagon beteg lett,ő sem érezte magát annak,viszont sikerült talpra állnia.Viszont azok akik egy kár esetén a bankszámlaszámukat adják meg a közösségi médiában,mert földönfutók lettek,na azok szerintem hülyének érzik magukat.Hát csak ennyit szerettem volna nagyvonalakban mondani.A többi mindenkinek a saját dolga.

márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!