Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik biztosítónál a legjobb...

Melyik biztosítónál a legjobb lakásbiztosítást kötni?

Figyelt kérdés

márc. 24. 19:18
 1/5 Fsms ***** válasza:
Nézz rá valamelyik alkusz honlapján. Nincs általános szabály.
márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez alapján a Posta biztosítása a legjobb ár/érték arányt nézve.
márc. 24. 19:47
 3/5 Atosz7 ***** válasza:
Én tanácsadóként azt ajánlom, hogy valamelyik olyan társaságnál, amelyiknek van "múltja" (Generali, Allianz, Alfa) Szerintem ezek a legjobbak. Tapasztalatból írom. Mert nyílván az ügyfelet az összeg érdekli, de ha káreset történik, akkor melyik az a biztosító, amelyik korrekten jár el és fizet is ezekkel kapcsolatban.
márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az Uniquánál van a lakásbiztosításom, náluk kötöttem újra. Nem a legolcsóbb, de ha a szolgáltatásokat nézzük, akkor ár-érték arányban szerintem a legjobbak között vannak.Kár esetén korrekten fizetnek (tapasztalat).
márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Generali nálunk minden esetben fizetett, pedig elég fapados biztosításom van náluk (a társasházi is náluk van, ezért nekem csak ingóra van külön). Én is azt mondanám, hogy olyannal szerződj aki tényleg nagy, postával én szóba se állnék, egy barátom KGFB keretében próbált náluk intézkedni, hónapokig húzták a dolgot és már beadott papírokra mondták utólag hogy mégsem fogadják el formai hibák miatt.
ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!