Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az önkéntes nyugdíjpénztári...

Az önkéntes nyugdíjpénztári befizetéseimhez is hozzányúlhat a végrehajtó, ha én azt már fel tudom venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsika de hogyan lehet azt a nyugdijpénztárból felvenni mert nekem is van olyan de nem tudom h kivehetem e?A befizetett összeget, mivel már nem érkezik rá utalás. szeretném felhasználni az összeget ha lehetne...
2010. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 16.41-esnek üzenem,hogy 10 év után felvehető az önkéntes nyugdíjpénztári befizetés,ha lejárt a tíz év. Amúgy meg köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2010. nov. 24. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer felveszed, akkor az valahova kerül. Pl. bankszámládra. Onnantól kezdve meg ugyanolyan pénzed, mint bármi más pénz. Ha meg kideríti a bankszámládat, tehet rá inkasszót, aztán akkor visz mindent, mert ilyenkor nem vizsgálják hogy honnan került a számládra.

Ne tartsd bankszámlán, dugd el a matracba :P

2010. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsóra is a választ, az a legjobb.És a lányom számlájára gyűjthetek,aki már nagykorú lett? Ahhoz nem nyúlhatnak?
2010. nov. 25. 07:17
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Én tudok neked mondani olyan módozatot, ami nem végrehajtható!

Teljesen legális, de itt inkább nem írnám, írj privit!

beatty@citromail.hu


További szép napot!

2011. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!