Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hol kössem újra a kötelező...

Hol kössem újra a kötelező biztosításomat?

Figyelt kérdés
Már felmondtam a régit!
2010. nov. 30. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj kalkulációt valamelyik alkuszcég honlapján.

Netrisk, biztositas.hu, stb.

2010. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de én így jártam (jól).

Én két év óta a KÖBE-nél vagyok, 3650 forint a negyedéves díjam. Egy kollégám kérdezte, hogy újra kötöm-e a biztosítást. Mondtam, hogy viszonylag tűrhető a díjam, meg amúgy sem szeretek eljárni ilyen adminisztrációs ügyekben. Aztán csak piszkálta a csőrömet a dolog, mert miért fizessek többet, ha nem muszáj? Megpróbáltam egy ilyen netes kalkulátort és meglepődtem, mert sikerült sokkal kedvezőbbet is kihozni. Mivel úgyis szabin vagyok a héten, elballagtam a KÖBE irodába, kértem a hölgyet, hogy készítsen egy új kalkulációt. Évi 9000 forintra jött ki, mondtam, hogy azonnal kössük újra. Így is lett. Ha nem léptem volna, akkor évi 16000 forint lett volna a díj. Tehátugyan vesztettem egy órát és 140 Ft parkolódíjat, de éves szinten nyertem 7 ezer forintot.:)

2010. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak arra vigyázz, hogy kárt ne okozz senkinek, mert lehet, hogy azt is TE fogod fizetni a károsultnak, az már nem lesz ilyen olcsó.
2010. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
26%
Személygépkocsira az Allianz Hungáriánál kösd. Jó az ár, és akkor is fizet, ha kárt okozol.
2010. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó sokáig húztad a döntést......
2010. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az UNION-nál újrakötöttem. Viszont alkusz cégeknél nem adta ki ezt az alacsony árat, csak az UNION weblapján lévő kalkulátorral, mert ott adnak kb. 20%-ot, ha közvetlenül náluk kötöd.
2010. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!!Igen sajna elég sokáig húztam a dolgot,de a régit már felmondtam.Most viszont lesz időm,úgyhogy akkor néhány netes kalkulátort végignézek.Láttam,hogy az Allianzt is írtátok,megnézem,hogy melyiket hozza ki olcsónak.

Alkusz cégeknél nézem meg a díjat,pl netrisk,meg clb.hu. Nem szeretem egyesével a biztosítók oldalán mert annyi időm nincs sajna,itt pedig fent van az összes ajánlat.

2010. dec. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!