Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 40 évet megszavazták különböző...

40 évet megszavazták különböző feltételekkel: nem számít bele pl. a munkanélküli segély. Ősszel kiszámolták az éveimet, határozatom van, ezután a rendelet után ezt módosithatják? Kiveszik belőle a munkanélkülit? Akkor miért vonják a járulékokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Orbán módszer. Ad is, meg nem is...
2010. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
az egyik kezével ad, a másikkal hátulról szíven szúr, és elveszi még azt is amit a tárcádban talál.
2010. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Én se vagyok elégedett mindennel, de lesz*rom, mert végre dolgozhatok, amit a Kurcsány-Libás duó alatt nem tehettem meg.

Ugyanis azok kormányrendelettel tiltották meg, hogy egyáltalán el lehessen helyezkedni a közszférában :P

2010. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

"mert végre dolgozhatok, amit a Kurcsány-Libás duó alatt nem tehettem meg."


És azt hogy a fenében csinálták? Kiadták hogy TE nem dolgozhatsz?

2010. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így:


[link]


Gyakorlatilag az van benne, hogy a határozat visszavonásáig akkor se lehet felvenni senkit az államigazgatás szerveihez, ha egy adott állás megüresedik.

Ritka nagy marhaság volt, gondolom, számos pályakezdő hívet szerzett vele az MSZP.

Szerencsére a Fidesz eltörölte, amint hivatalba lépett :)

2010. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, én még most sem, igaz a vörösök alatt sem, már 3 éve. szerintem lehetne akár Chuck Norris is hatalmon, vidéken akkor se lenne munka, elköltözni/eljárni meg nincs pénz.
2010. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerencsére a Fidesz eltörölte!" Most pedig indokolás nélkül kirúghatnak az állásodból! Csökkenteni kell a létszámot az Államháztartásban és az önkormányzatoknál.

Ez mennyivel jobb,mint a létszámstop? Felvenni embereket,hogy legyen kiket kirúgni?

2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Annyival jobb, hogy legalább az esélyt megadják...

Mondtam, hogy én se vagyok mindennel elégedett, igen, a kormánytisztviselők a legkiszolgáltatottabbak jelenleg a közszférán belül (de jövőre már a köztisztviselőknél is így lesz).

Viszont hogy is mondjam... azért mégiscsak más, ha legalább odaengednek, mintha azt mondják, hogy a rosztovi egyetemen 50 éve Vörös Diplomával végzettek maradhatnak, akik most végeztek, azok meg forduljanak fel.. nemde?

2010. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!