Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit gondoltok, kit vesznek...

Mit gondoltok, kit vesznek komolyan az ügyfelek? Milyen külsővel rendelkező biztosításközvetítőket?

Figyelt kérdés

Szerintem a sötét(kifejezetten fekete hajú) illetve miniszoknyás,dekoltált fiatal nőket!

Ti hogy gondoljátok ezt?


2011. máj. 9. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Én egyiket se veszem komolyan.

Bóvli vigécek.

2011. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg pont azt nem! A pénzemmel akar bánni, nem manökent keresek. Apukám elég jól menő vállalkozást vezet! Felkereste már egy-két ügynök. Az ilyet sose vette komolyan. Eleve egy középkorú üzletembernek szerintem van egy kis fenntartása egy fiatal lánnyal. Elég szkeptikusak, hiszen egy húszas éveiben járó lány akarja nekik megmondani,hogy mit csináljanak a pénzükkel. Ha ehhez még a bugyija is ki van, az végképp hiteltelen!
2011. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
65%

"Szerintem a sötét(kifejezetten fekete hajú) illetve miniszoknyás,dekoltált fiatal nőket! "

Az ilyen biztosításközvetítőkkel sokan kötnek szerződést, amit fél éven belül felmondanak, vagy azért, mert csak megfektetni akarják őket, vagy csak hiúságból, hogy megmutassa mennyi pénze van. A lényeg, hogy ezzel mindenki veszít, az ügyfél is és a bizt. közv. is, mert a visszamondásokat vissza kell fizetni, azaz, szerintem nem az a lényeg, hogy mély dekoltázsa legyen, hanem legyen elegáns ugyanakkor távolságtartó is.

2011. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár más a terület, de szintén business és pénzvilág:


Fiatal korom óta 110%-ban komolyan vesznek minden tárgyaláson mert úgy öltözöm:


térdig érő szoknya, szatén blúz VÉGIG begombolva vagy garbós nyakú, fodrokkal, gyöngyökkel díszített krém színű felsők + szép vonalú de egyszínű magassarkú. VISSZAFOGOTT parfüm illat, szép (nem csicsás) ékszerek és mindig kifogástalan smink és haj.

Aki miniben van, meg dekoltált az nem üzletkötő hanem konzumhölgy a business-ben. Vannak fogadások, ott lehet kurv@lkodni, aki szeretne, de ügynökként nem ajánlom.

2011. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!