Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lehet úgy TB-t fizetni, hogy...

Lehet úgy TB-t fizetni, hogy csak 1-1 hónapot fizetek be?

Figyelt kérdés

például fontos volna, hogy legyen szeptemberben és októberben TB-m fizetve, de aztán decemberig nem kell, de aztán januárban megint kellene. Ez így lehetséges, hogy így össze-vissza fizessem? És később behajthatják azokat a hónapokat, amiket nem fizettem?


előre is köszi.


2011. júl. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A befizetéseket jóváírják. Pl nem fizetsz július, augusztusban, akkor amit szeptemberben fizetsz, azt a megelőző hónapokra írják jóvá. Igen, behajtják rajtad.

Ha nem tudod fizetni, igényeld meg az önkormányzatnál hogy ők fizessék helyetted.

2011. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így nem lehet. Vagy fizetsz, vagy nem. Amúgy pedig behajtják ha nem fizetted be. De ha nem fizetted be majd csak akkor jönnek rá, ha elmentél mondjuk orvoshoz.
2011. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és akkor is igényelhetem az önkormányzatnál, hogyha levelezőn vagyok, de ugyebár nincsen munkám?
2011. júl. 11. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, jelentkezz be munkanélküli hivatalba amikor nem dolgozol, ha az lejár, akkor jöhet a szociális alapú ellátás ha megítélik, végül havi kb 4500ft-ért fizetheted amikor nem vagy biztosítva.

Ja és az APEH-hoz kell bejelenteni ha magad után fizetnél.

2011. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!