Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Aegon-nál voltam magánnyugdíj...

Aegon-nál voltam magánnyugdíj pénztári tag, nem nyilatkoztam hogy át megyek az államiba, azt tudom hogy így Aegonos maradtam, de így akkor nem jár semmiféle hozam se, csak azoknak akik átléptek az államiba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nyilatkoztál, akkor mentél az államiba.
2011. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony ám, elfelejtheted az Aegon-t.
2011. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a felgyűlt pénzt tokkal vonóval átkerült az államiba ,a Reálhozamod, ha van azt az ott rögzített címedre viszi a postás de itt a hivatalos:

"Én nem nyilatkoztam május 31-ig. Milyen lehetőségeim vannak?


* A nyilatkozattételre ebben az esetben sajnos már nincs lehetőség. Pénztárunk nem mérlegelhet egyedileg, minden 2011. május 31. után tett nyilatkozat elutasításra kerül. A kifizetés ebben az esetben az Ön rendszerünkben rögzített állandó lakcímére történik meg."

2011. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

olvasgass :


[link]

2011. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!