Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mért ilyen ez az axa?

Mért ilyen ez az axa?

Figyelt kérdés
nem ér semmit ez az axa lépjetek ki ti is én 11 évet fizetem a magán nyugdíjamat és nem kapok reál hozamot lépjetek ki minnél többen otp 3 évre 45 ezret fizetett
2011. aug. 1. 11:23
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:

Az AXA-val semmi baj nincs. A fejekkel inkább... De higgyétek csak, hogy a banknak az az érdeke, hogy multimilliomosokat adjon ki a keze alól.


3 évre 45 ezer hozam? Az már kemény :D Menj az OTP-hez, ott szeretik az embert :D

2011. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. egy nagy katyvasz, amit írsz, hibás és nehezen értelmezhető

2. a reálhozam nem csak attól függ, hogy mennyit és meddig fizettél be

3. ez az axa-ra és az otp-re is igaz

4. már nem igazán van lehetőség ki- és átlépni

5. tájékozódj, mielőtt ilyenek írsz

2011. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5. tájékozódj, mielőtt *ilyeneket* írsz
2011. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tejesen értelmezhető légy figyelmesebb gondolom te nem 0 ft kaptál ezért vagy nagy legény
2011. aug. 1. 11:46
 5/11 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező, előbb olvass, aztán beszélj. Tudod egyáltalán mi az a reálhozam, vagy csak a levegőbe beszélsz?


Az nem attól függ, hogy 11 évig fizetted... De minek fizetsz úgy egy banknak 1 forintot is, hogy azt se tudod, mire megy?

2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát fizetni kellet munkáltató küldte de gondolom te kaptál ill az emberek nagy része kapot akkor mond mitől függ hogy kellet volna csinálnom hogy kapjak most de hogy lehet az hogy az otp 45 ezret fizetett 3 évre? reálhozam ként
2011. aug. 1. 11:51
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:
Mikor volt az a 3 év, attól függ? Mert a reálhozam sok mindentől függ ám. Függ a mindenkori kamattól + az infláció mértékétől. Plusz ha nem hozamgarantált a befektetésed, akkor a bank pénzügyi eredményeitől is függ - magyarul rajtad verik le, ha ők elcsesznek valamit. 11 év alatt pedig volt egy 2008-as válság, ne felejtsük el!
2011. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor se értem hogy én mért nem kaptam más meg mindenki kapott magyarországon
2011. aug. 1. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 11 ezret kaptam az ING-től úgy, hogy 2007. júniusa voltam tag aktuális minimálbéres keresettel végig. Ott is bele esett a 2008-as válság, mégis lett reálhozamom, pedig nem számítottam rá. Az AXA-nál azok kaptak reálhozamot, akik másik pénztárból léptek át oda, ha az előző pénztáruk jobban teljesített. Az egyik honlapon pont olyat olvastam, hogy az axa-sok külön fórumot indítottak emiatt, hogy egymásnak elmondhassák a panaszaikat.
2011. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben igazából az is benne van, hogy eddig is küldték a kimutatást évente, ha valaki kevesellte, átvihette a pénzét másik pénztárhoz akadály nélkül.
2011. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!