Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért van az, hogy a kalkuláto...

Miért van az, hogy a kalkulátor szerint egy bizonyos összeg a reálhozamom, viszont jóval kevesebbet kaptam, kb 1 hete? Most néztem újra a kalkulátort és a magasabb összeg van még mindig ott nem az amit kaptam? Aegon.

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Levette a kezelési költséget. De azért kérdezz rá, ha nagyon nagy az eltérés. Először kérdezd meg, hogy hány százalék a kezelési költség, és ha neked többet vontak, akkor nyugodtan reklamálj!


manju

2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

11ezer a különbözet,ennyi lenne a kezeli költség?De nem is ez a lényeg hanem,hogy miért van még mindig a magasabb összeg a kalkulátoron?Ha az a jó akkor én mit kaphattam?

Megjegyzésnek az van az sms-ben,hogy "kilépés szolgáltatás".

2011. aug. 2. 12:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, azt kaptad ezzel a megjegyzéssel. Az Aegon saját kalkulátorát nézted?
2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kalkulátoron az van, amennyi a reálhozam. Az már más kérdés, hogy ennyit levon. De nem is az összeg a lényeg, hanem az arány. Hány százalékát vonták le?
2011. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen,az aegon kalkulátorát néztem az imént is.Kb a 70%-át vonták le!!És nem azt kaptam ami a reálhozam mezőbe van írva!!
2011. aug. 2. 12:58
 6/17 anonim válasza:
akkor mit kaptál :?? mi volt elé irva??
2011. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A bankom küldte az sms-t,hogy átutalás x összeg ab aegon kilépés szolgáltatás.Ennyit tudok,meg,hogy a kalkulátorba nem ez az összeg szerepel!Ezért kérdezem,mert mások írják,hogy azt az összeget kapták ami a kalkulátorba szerepel.
2011. aug. 2. 13:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a neved kezdőbetűjét? Csak hogy tudjam hol tartanak a kifizetéssel. Ez azért durva....én nagyon számítok a kalkulátor szerinti TELJES összegre!!!
2011. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szia! Nekem is elég szép összeg van a kalkulátor szerint!Én mintha úgy tudnám h igen baromi sokat levonnak!Nekem 65.000 ft járna!De úgy tudom kb 22 ezret kapok ebből!Mondjuk nem vágom mért :(?
2011. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
azt honnan tudod hogy mennyit kapsz abból?,
2011. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!