Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha felbontom a biztosítást...

Ha felbontom a biztosítást akkor kapok vissza pénzt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen biztosítás? Hány éve fizeted? Én havi 7000ft ot fizettem 5 évig. Kivettem mert becsapott a biztosítós félrevezetett azt mondta van egy kedvezőbb konstrukció átteszik ide az eddig befizetett lóvét. Ilyen nincs. Így kivettem.A befizetett 400 ezer helyett kaptam 95 ezret. bukta 300ezer. Utálom az összes biztosítót szerintem mind INKORREKT!!!!!!!!!
2011. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már 15 éve fizetem vagy 13 most pontosan nem tudom de kb. így
2011. aug. 14. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen biztosítás?
2011. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
élet biztosítás
2011. aug. 14. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor attól függ, hogy melyik típusú.

Ha vegyes, akkor az aktuális visszavásárlási értéken visszavásárolhatod.

Viszont adókötelezettséged keletkezhet.

2011. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan a konstrukció, akkor kaphatsz. Sőt ha befektetéssel kombinált volt, akkor esélyes, hogy többet is kapsz vissza. Adóznod nem kell, mert a biztosítások 10 év után nem adókötelesek. Már ha nem változtatták meg a törvényt, amióta néztem :)
2011. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vett igénybe adókedvezményt a biztosítás után, azt vissza kell fizetne.
2011. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Az első hozzászólótól kérdezem, akkor most a biztosítót utálod vagy az értékesítőt aki át****?
2011. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első hozzászóló: meg van határozva, hogy hány év után hány %-ot kapsz vissza. Utána kellett volna nézned, mert lehet, hogy a következő fordulónapon 20% helyett már mondjuk 40%-ot kaptál volna vissza.
2011. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!