Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Chartis Biztosítóról érdeklődö...

Chartis Biztosítóról érdeklődöm. Ismeritek és tudtok róla írni információt?

Figyelt kérdés
Magántelefonszámmal hívtak rendszeresen, amikor felvettem, akkor azt mondták, hogy daganatos megbetegedéskor (ha befizetek havonta 800 Ft-ot) több mint 2 millióval támogatnak. Honlapjuk nincs és érdekes ez a szám nélküli dolog. Általában a komoly cégek kijelzett számmal hívnak. Vagy rosszul gondolom? Amúgy nem lenne hülyeség, csak nem tudom mit válaszoljak nekik.
2011. dec. 8. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
sose halottam róla, amiket leírtál az alapján szerintem ez átverés
2011. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már bocs,de google beírod és egyből kiadja,én nem ismerem de a honlapon fent van minden a cégről!

Vszínű tele van kizárással,inkább vmi életbiztosítást köss, az drágább de legalább ismert...

Amúgy ma 800 ft mennyit ér szerinted ezért nem kapsz semmi jót,csak szart...

2011. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont ezt találtam: [link] Itt is ilyen összegről van szó. Amúgy teljesen igazat adok nektek, de akkor miért van fenn a citibank honlapján? Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 9. 02:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak,de számmal.Többször elmagyaráztattam velük,hogy miről is lenne szó,szegény nő nagyon türelmes volt.Többször kértem haladékot a válaszommal,mindig visszahívott.

Ma jött meg a szerződésem,még mindig nem tudom,hogyan döntsek ez ügyben.Én a második csomagot választottam,ez fizet 2milliót,ha daganatod betegségem lesz majd az elkövetkező időkben,de még mindig nem világos,mert úgy olvastam ,hogy csak akkor fizet ha rosszindulatú és áttétes.Jó mi?Egy vicc,komolyan mondom.De végül is még nem szerződtem le velük.Ez volna havi 1300 ft.Plusz még jár mellé táskabiztosítás,ha ellopnák.Erre összesen 200ezer jár.Fel van tételesen tüntetve mire fizet ki ennyit,táska,iratok pótlása,ékszerek,stb.

Hát még meggondolom,de tény,hogy ha ne adj isten bármi történne,akkor meg jó volna,ha az ember tudná,hogy betegség,kezelések idején is volna valami biztosítéka.

2011. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Chartis Biztosítónak van honlapja és igen jó biztinek számit.
2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem is megkerestek a Chartistól. Szintén szám nélkül. 3370 Ft/hó-s családi baleset-biztosítást ajánlottak. Vki kötött már azóta velük szerződést? Vélemény?
2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
itt van róluk némi info: chartisinsurance. com
2012. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thezordkaszas válasza:
Engem most hívtak, baleset biztosítást ajánlottak 2290 Ft-ért. Csonttörésre: 500.000 fizet (csukló 40%, medence 100%). Ja, ha motorral esel el, arra nem fizet, csak max 80cm3-ig!!! Ez apróbetűs rész. Nekem gyanús, én nem kötöm meg.
2012. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!