Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az Allianz biztosító mennyit...

Az Allianz biztosító mennyit fizet csonttörésért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyen biztosítása van az illetőnek
2011. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak szerződésszámot tudom, nem tudom pontosan milyen a szerződés, mert elő kell még keresni. Tegnap este belerúgtam a fotelba, ma munkában meg már járni sem tudtam, úgy küldtek el röntgenre ahol kiderült hogy eltört a lábam ujja. Mivel ez is csonttörés, úgy tudom fizet a biztosító. Annyit tudok hogy családi balesetbiztosítás.
2011. dec. 27. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
kötvényszám alapján megmondja az ügyintéző, hogy mennyi jár
2011. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 27. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szabályzatot, ott tételesen le van írva.

Ambuláns lapot fénymásolva be kell küldeni hozzá!

2011. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha új típusú biztid van (ALA) és tegyük fel egy egységre kötötted,akkor 6eft-ot fizet törés esetén. Két egységnél 12eft, és így növekszik.... Ha kötvényszámot írsz nekem (akár privátba) megnézem neked pontosan nagyon szívesen. Ha kötvényszámot nem tudsz, cím és név alapján is tudok segíteni. Allianznál dolgozom. Az ügyintézésben is segíthetek,hogy gyorsabb legyen.

Niki

2011. dec. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jah szerződésszám is jó, 9 számjegyből áll (kötvényszám=szerződésszám)
2011. dec. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a koponyádon van, akkor megvárják, hogy rendbe jössz-e vagy se. Ha megmaradsz, rád fogják, hogy szándékos.
2011. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!