Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A kárfelmérés után, mikor...

A kárfelmérés után, mikor szokott megérkezni a pénz a számlára? (lakásbiztosítás)

Figyelt kérdés
Aegonnál van megkötve a lakásbiztosításom, kárt jelentettem be, és volt is kint kedden a kárszakértő aki megnézte és lefényképezte stb... Azt nem mondta hogy mikorra várható hogy a számlán lesz a pénz. Az ilyen mennyi időbe szokott telni?
2012. márc. 2. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam szerdán volt kárszakértő és csütörtökön meg is kaptam az árajánlatot, de még vissza kell jelezni h. elfogadom-e.

Amúgy nekem autókárom van, de szerintem a tiéd is csak a kárszakértőn függ, tehát egyből nem fognak utalni szerintem.

2012. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kárszakértő aki kint volt, már meg is állapította az összeget, és mondta hogy hamarosan a számlán lesz, el is kérte a számlaszámot is. De azt nem mondta hogy mikorra várható.
2012. márc. 2. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk üzletkárnál második napon volt kárszakértő, aki kérdőívet hagyott ott az általunk becsült kárról. Másnapra visszajött a kitöltöttért, kb 2 napra jeleztek vissza ajánlattal (ami a kárunk kb 95%-a volt). Elfogadás után 3 nappal a számlán volt a pénz (ami később derült ki, mi időközben nem néztük - nem kenyérre kellett).
2012. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj köröbelül egy 8 nap, be kell érkezni az adminisztrációba és utána
2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!