Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelező felelősségbiztosításo...

Kötelező felelősségbiztosításomat - díjnemfizetés miatt - megszüntették. Miért nem értesítettek róla?

Figyelt kérdés

Bővebben és pontosabban: értesítettek e-mail-ben (online Allianz kötés volt), amit én ma olvastam el. Július 31-gyel törölték, erről írtak augusztus 17-én egy levelet, amit 24-én SZINTÉN EMAIL-BEN elküldtek. Ma olvastam, így persze fedezetlenségi díjat akarnak erre a 29 napra. Azt is olvastam a neten, hogy 15 napon belül levelet kellett volna küldeniük a törlésről. Egy 24 nap múlva küldött e-mail nem éppen az a kategória.

Ja, arról nem beszélve, hogy 14-én be lett fizetve a díj, amit szintén 15 napon belül vissza kellett volna küldeniük. De se fel nem hívnak, se csekket nem küldenek, se levelet postán, semmi. Jogtalannak érzem. Az előzményéről (hogy miért nem lett befizetve időben) meg nem is beszélve.


2012. aug. 28. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem hivod fel öket, vagy mégy be hozzájuk?
2012. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, hogy felhívtam és holnap reggel megyek hozzájuk. Szerinted mennyire vannak képben a call centeresek? Ők úgy gondolják, csakis én hibáztam.
2012. aug. 28. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!