Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kislányomnak szeretnék takarék...

Kislányomnak szeretnék takarékoskodni biztosítás formájában. Melyik biztosítót, bankot ajánljátok erre a célra?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 15:41
1 2 3
 11/25 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Biztosító még nem ment csődbe, pedig azért 1900-as évek óta léteznek.

Ha félsz a magyar helyzet miatt fektess külföldi kötvényekbe/részvényekbe.

Ha a tervezett megtakarítási idő 15évnél kevesebb,akkor én az Uniont ajánlanám, ha több mint 15 év, akkor pedig a köv. megoszlásban:

Havi befizetés alapján

10-15e Ft között Union/Aegon/Signal

Union: occsó,de kegyetlenül

Aegon: minőségi

Signal: a befektetési politikája a legjobb a 3 közül

15eFt felett: Metlife/Uniqa/CIG

Mind3 nagyon jó befektető

CIG: rettentő rugalmas

Metlife: nagyon jó hozamaik vannak + Gyerekbónuszt is ad

Uniqa: Több extra szolgáltatása van ami x Ft felett megéri

Sok sikert a döntéshez, remélem tudtam segíteni, jó éjszakát!

2012. nov. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
A biztosítókat verd ki a fejedből,ha jót akarsz!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 kapo1588 ***** válasza:

a unit linket nem ajánlom... ajánlom olvasásra:

[link]

szerintem nyiss neki egy TBSZ-t.

2012. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

unit linked-et köss,ne hallgass a hülyeségekre!

pénzügyi tanácsadó vagyok,tudom mit beszélek.

egyébként a történelem során még nem fordult elő olyan,hogy becsődölt egy biztosító!be vannak biztosítva egymás közt és előbb vásárolják fel egymást,minthogy becsődöljön valamelyik...


én elmondtam a véleményem,innentől kezdve Te döntöd el mit csinálsz! olyan helyre teszed ahol hozzáfér az állam és azon fogsz izgulni mikor lopja el,vagy olyan helyre ahol teljes biztonságban jó hozamok mellett gyűjtögetheted a kislányodnak?

2012. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

A oldal: NE KÖSS BIZTOSITÁST! :D

B oldal: KÖSS BIZTOSITÁST! :D

Véleményem: Sok sikert a választáshoz :D Megkönnyítették a dolgodat :D

2012. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Tündérkert válasza:
Az Axa Bankot nyugodt szívvel ajànlom,nagyon jó termékei vannak,nézd meg,megéri.
2012. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 kapo1588 ***** válasza:

jaja szegény nő:)

bár azért az ilyen szintű tanácsok..: " ne hallgass a hülyeségekre! Pénzügyi tanácsadó vagyok tudom mit beszélek" :D:D nem bántani akarom a tanácsadókat de a 99.9 % mindenhez ért csak a tanácsadáshoz nem.. az nem pénzügyi tanácsadás hogy azt mondja hogy köss unit linket (mellesleg abból van a legnagyobb jutaléka)... a kérdező olvasson utána pár fórumon hogy mik a unit link tapasztalatok.

2012. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Azért 1 pozitívum, amit tudni kell: hiába drága a biztosítás, a kamatadómentesség ugyanannyit jelent, tehát költség=nyereség és 15 év felett a kamatadómentesség>mint a költség,+ nem inkasszálható, mint egy bankszámla vagy lekötés és nem kell bevonni a hagyatéki tárgyalásba, mivel kedvezményezett van megjelölve.
2012. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
10. évtől kamatadómentes
2012. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kedves kapo!


Leszólsz úgy,hogy egy nem ismersz.Okoskodsz itt,hogy a tanácsadók nem értenek ahhoz amit csinálnak.Igen, vannak kontárok ezen a területen is,DE MUTASS EGY SZAKMÁT,CÉGET VAGY BÁRMIT AHOL NINCSENEK! Attól,hogy Te belefutottál egy pancser "munkatársba",még nem kell általánosítani!


Szerinted nekem mennyi jutalékom lesz abból,hogy interneten adtam valakinek egy tanácsot??Felajánlottam neki,hogy segítek,nehogy butaságot csináljon más okoskodása miatt és ennyi!


Állításod szerint a unit linked biztosítást csak azért mondtam,mert nekem abból van a legtöbb jutalékom(ami egyébként nem minden esetben igaz)

Te milyen megoldást javasolsz neki??

2012. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!