Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik áruházakban lehet...

Melyik áruházakban lehet plusz garanciát vásárolni a műszaki cikkekre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne felsorolni..


A nagyokban szinte mindenhol. Kb. azt lehet mondani, ahol hitelt is intéznek helyben, ott adnak már biztosítást is.

pár pl: Euronics, MediaMarkt,Tesco, stb.


De már van egy-két kisebb szaküzlet is ami biztosít mellé.

(Mármint amelyiknek van biztosítós kapcsolata)

pl: [link]


+ Lehet vásárolni gyártói garanciakiterjesztéseket is a terméket értékesítőknél.

pl:

[link]

2013. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb áruházakban lehet, legutóbb az Extreme Digital honlapján láttam, vásárolható +garancia.
2013. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Melinda0823 válasza:
A Samsung termékekre például lehet + 1 év garanciát kérni a honlapjukon. Úgy emlékszem a blokkon lévő kód meg a vásárlás dátuma kell egy regisztrációhoz, majd elég gyorsan küldenek egy válasz e-mailt, hogy számon tartanak plusz egy évet az általad vásárolt termékhez.
2013. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EinsteinLight válasza:

Hello!


Nézd meg, hogy milyen "garanciát" vásárolsz.

Nekem sikerült belefutnom egy kiterjesztett garanciába, ami mint kiderült nem gyári garancia, hanem egy tetves biztosító cégé, akik szerint a mosógépben idegen tárgy a szennyes ruha és ez nem garanciális probléma.

2013. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Garanciát szinte valamennyi nagyobb műszaki áruházban tudsz vásárolni. Kérdés, hogy érdemes-e? Ezt a fajta garanciát általában a fődarabokra adják, viszont tuti, hogy nem az megy tönkre, hanem valami apró kafac, ami miatt azonban az egész hobelevancot le kell cserélni. Ne feledd, fogyasztói társadalomban élsz, a gyártóknak nem buli, ha nem veszel új gépet, hanem a régit toldozod-foltozod.
2013. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azóta körbenéztem a piacon.

Mosógépről lenne szó.

Hála égnek, volt annyi eszem, hogy anno vettem +garanciát. 3 éves és meghalt a készülék. Nem éri meg a javítás. Anno Cora-ban vettem, de mivel az már nem létezik, visszautalták a vételárat. Hétfőn megyünk megvesszük az új masinát, +garanciával. :)

Bár már hétfő lenne! A kézzel mosás nem az én műfajom :D

2013. jan. 26. 21:21
 7/7 anonim válasza:
EZ nem áruház, hanem gyártó/termék függő, akár a sarki pc shop-ban is lehet.
2013. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!