Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ínszalag szakadásra fizet a...

Andro1994 kérdése:

Ínszalag szakadásra fizet a bitósító?

Figyelt kérdés
Szeretnék fel tenni egy kérdést még pedig az lenne hogy a következő esett történt velem 4éve fociztam rendszeresen és egy rossz lépés történt a pályán ami ínszalag szakadást idézett elő azóta történt már velem 4x mind a 4x 2hetes gipszet kaptam szakszerűen voltam el látva. De most el határozták a doktorok hogy komolyabb műtétre lesz szükség "ki kell pótolni az elszakadt szalagot", ami 2hónap pihenéssel regenerálódik itthon gipszben. Kórházban fogok feküdni kb. 1hetet azután pihenhetek itthon 2hónapot mint említettem. Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor kapok a valami kárpótlást a biztosítótól?
2013. febr. 4. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen biztosításod van?

Enélkül ez igen ... kérdés eddig.

2013. febr. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod, a Te billentyűzeteden is van vessző! Használd is...
2013. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg General!
2013. febr. 5. 09:57
 4/4 A kérdező kommentje:
De ott a bibi még h a záró jelentésemre rá van írva h a nyáron műtik suli után. Az is baj hiszen akkor azt hiszik hogy azért akarom kötni :).
2013. febr. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!