Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hol van az életbiztosításotok?...

Hol van az életbiztosításotok? És milyen érvek szólnak mellette?

Figyelt kérdés

Csak mert két hete lejárt a Groupama Zrt.-nél, egy férfi hívott fel, hogy szeretnénk e meghosszabbítani, mondtuk, persze, nem szeretnénk egy napot sem eltölteni életbiztosítás nélkül. És azóta is jön. KÉT HETE!!!!

Pedig címet, időpontot egyeztettünk.

Hát köszönöm szépen, de ilyen felelőtlen emberekből, üzletkötőkből nem kérünk.


2013. márc. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem más cégnél van, mint amit említettél és nagyon meg vagyok elégedve vele, több is van a családban ott! Egyébként pedig megértem a felháborodásodat, lehet, hogy nem véletlen az, hogy nem ment hozzátok az az üzletkötő...
2013. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem több cégnél is van szerződésem, de egy tanácsadóm van.Nem véletlenlenül,tanácsadót írok.Meg vagyunk vele elégedve,sokszor ő szól, hogy most újra itt van az évforduló, nézzünk át minden biztosítást./lakás, gfb, élet/.Ha érdekel megadom a tel,számát.
2013. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rákos Péter válasza:

Szervusz!


Én Mentor tanácsadóként dolgozom. Ez a húzás tényleg felelőtlen volt a tanácsadótól! Amennyiben az igényed fent áll, úgy Szívesen szakítok időt rád és a családodra egy kötetlen beszélgetés keretein belül. Az elérhetőségeimet elküldtem Privát üzenetben!


Minden jót!

2013. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől, hogy nem válaszoltam, de beteg voltam, és a férjem már intézkedett biztosítás ügyben.

Köszönöm.

2013. márc. 9. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!