Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi tb- t kell befizetni...

Mennyi tb- t kell befizetni havonta, nem dolgozó személy esetében?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
6660 Ft
2013. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha be vagy jelentkezve munkanélkülire akkor az önkormányzaton lehet kérvényezni, hogy vállalják át helyetted. Különben pedig 6600Ft
2013. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
de az önkormányzat is csak egy évig vállalja!
2013. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó azért egy év után ha más nincs mehet közmunkára.
2013. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én fogom fizetni, nem megyek közmunkára és segélyt sem igényelek, így biztosan fizetnem kell, csak nem tudtam pontosan, hogy mennyit. Köszönöm a válaszokat ;)
2013. máj. 10. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Be kell jelentkezned a 13T1011 számú nyomtatványon, az adóhivatal beérkezés után rövid időn belül annyi csekket (és tájékoztatót) küld, ahány hónapot kell még a tárgyévben fizetned. Ha van ügyfélkapud, akkor interneten is lehet küldeni, ha nincs, az adóhivatalban az ügyfélszolgálaton segítenek.
2013. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is az önkormányzat állja...de nem kell közmunkára bejárnom...Az csak akkor van ha ez mellet a segélyt is ígényeled.

De ahozz kell egy hónap folyamatos munkaviszony.

2013. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4lába van 4 kecske van
2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!