Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha egy másik autó fényezésén...

Ha egy másik autó fényezésén polírozással helyrehozható horzsolást csináltam és az illetőt nem foglalkoztatja, hogy hogy oldom meg a javítást, akkor mi érné meg jobban nekem? Kötelező biztosításból megjavíttatni, vagy nélküle?

Figyelt kérdés

A Tesco parkolójában véletlenül meghúztam egy másik autó hátulját, az illető nem volt jelen, ezért egy papírt hagytam a szélvédőjén az elérhetőségemmel. Az autónak csak a lakkrétege sérült és úgy láttam, hogy polírozható is, nekem egy szervizben 5-10-e forintot mondtak a polírozásra.


Melyik kárpótlási mód érné meg nekem jobban? A kötelező biztosítás, vagy ez?


Hozzátenném 3 éve van nálunk az autó és most először fordult elő ilyen, az Alianz Hungariánál kötöttük a biztosítást.



2013. okt. 24. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha polírozható akkor mindenképpen az, ha te megcsináltatod okosba.
2013. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kis tételeket mindenképp jobb zsebből fizetni.
2013. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!