Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha folyamatosan hivnak biztosi...

Ha folyamatosan hivnak biztositással kapcsolatba és felveszik amiket mondok akkor én lemondhatom?

Figyelt kérdés
Régebben mondtam nekik lehet hogy érdekelne a biztositásuk de mostanra már nem érdekel.De ők folyamatosan hivnak ezügybe. Kalkulációról van szó semmi másról. Érdekelni nem érdekel, de nem is akarom hogy hivogassanak. Ezt utólag is megtehetem?
2014. febr. 24. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Megmondod szépen, hogy már nem aktuális, köszönöd ne hívjanak többet.

Aztán a harmadik szépen kérés után, már nem kell szépen, mert úgyis csak abból értenek.

2014. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a varázsszó az, hogy kérem töröljenek az adatbázisból, és ne keressenek többet ajánlattal. ennyi.
2014. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem lehet problémám ha ugymond...más hangnembe szólalok meg? Csak azért kérdem mert a beszélgetéseket felveszik.
2014. febr. 24. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Az én technikám:

Megmondom, hogy rögzítem a beszélgetést, elkérem az ügyintéző nevét, a felettese nevét + elérhetőségét, majd megkérem, hogy töröljenek az adatbázisból. Teljesen udvariasan. Senki se hívott még vissza...

2014. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, ez undorító és semmi szükség nincs rá. A hívás rögzítve van, bárki kéri, visszakereshető. Ez különben sem élet-halál kérdés. Mondd meg nekik, hogy már nem érdekel, ne hívjanak. Aztán ha mégis szeretnéd, akkor utánanézel, kalkuláltatsz ott és úgy, ahogy te szeretnéd.
2014. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne undorító? Nem ugatok le senkit, tudom, hogy csak egy alkalmazottal beszélek...

Az az undorító, hogy este 8-kor keresnek. És az, hogy mikor csak megmondtam, hogy nem érdekel, utána ugyanúgy hívogattak.

Meg az is hogy kamu adatbázisokra, meg szerződésekre hivatkozva hívogatnak, aztán mikor rákérdezek, hogy konkrétan mikor és hol járultam hozzá, akkor hebegnek habognak (nem nyilvános a számom, nem adom meg sehol).

2014. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!