Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Elektronikus úton kötöttem...

Elektronikus úton kötöttem kötelező biztosítást kismotorra és így minden ügyintézés elektronikusan történik. Így a kötvényt is csak e-mailben küldték meg, de nekem nincs nyomtatóm és így nincs igazolásom. Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
valakit megkérsz, hogy nyomtassa ki neked.
2015. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok olyan ismerőst akinek van nyomtatója :)Írtam a biztosítónak üzenetet,hogy mi a problémám és,hogy ha lehet postázzák ki a címemre,de még nem jött válasz.Van rá esély,hogy megküldik postán?
2015. márc. 8. 11:35
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van rá esély. De szerintem kisebb városokban is vannak nyomtatós helyek, ahol 20-100Ft ellenében akár az emailedről is kinyomtatnak bármit, vagy viszed pendriveon/telefonon/elküldöd nekik e-mailben...
2015. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pendriveon elviszed a legközelebbi papír írószer boltba és ott kinyomtatják!
2015. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!Nem tudtam,hogy ilyenre is van lehetőség papír írószer boltban :)
2015. márc. 8. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!