Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Tudnátok nekem segíteni? Van...

Persssona kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Van lehetőségem az AEGON cégnél elhelyezkedni mint biztosítási ügynök! Sok szép dolgot mondtak persze van hátulütője is, de érdekelne olyan emberek véleménye akik ebben jártasak már, hogy mennyire érné meg ez nekem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Sokat kell házakhoz járnod, pénzt csak akkor látsz, ha tudsz szerződést kötni. Az viszont elég nehéz.
2015. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Randa egy mesterség... És keserves munka. Olyan típusnak való, akit ha kidobnak az ajtón, bemegy az ablakon, nem szeppen meg a folytonos visszautasításoktól stb. Az emberek nagy része nem szívleli a biztosítási ügynököket...
2015. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Miért ügynökként csinálnád ezt a nem könnyű munkát? Én alkuszként több biztosító társaság ajánlataiból tudok választani pénzügyi megoldást, adott helyzetnek megfelelően.
2015. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszen nem vágok bele! Nem tudnám magam ráerősuakolni az emberekre! Alighanem ez nem nekem való!
2015. márc. 12. 07:19
 5/5 anonim válasza:
21%
És többet keresel ha elmész 1 műszakba. Papíron ott verik magukat hogy több száz ezret keresnek, közben pedig valahol az 50 és 100 között van a fizetésük. És ez még csak nem is fix.
2015. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!